ATRAKCJE

Podgrzewany, kryty basen

Ukochanym miejscem zabaw i odpoczynku jest podgrzewany i kryty basen o pow.  100m2 i głębokości ok. 1,2m, z możliwością rozsunięcia dachu. Najmłodsze dzieci mogą bawić się w brodziku o gł. ok 40cm, a rodzice zrelaksować się w jacuzzi znajdującym się obok brodzika. Przy basenie znajduje się słoneczny taras z leżakami, stołami, ławkami, ogrodowymi huśtawkami oraz parasolami zapewniającymi możliwość uzyskania cienia.

Plac zabaw i trampolina

Na terenie Siedliska Cisowa nie zabrakło miejsca do zabawy dla naszych najmłodszych Gości. Dzieci pod opieką dorosłych mogą z szaleć trampolinie z ochronną siatką, zjeżdżalni, huśtawkach, bujakach sprężynowych, w piaskownicy, na drabince linowej lub odpocząć na hamaku wśród drzew. Rodzice mają możliwość usiąść w tym czasie przy stoliku.

Piłka nożna i siatkówka

Nie zapomnieliśmy również o małych miłośnikach futbolu, którzy mają możliwość zabawy na trawiastym boisku oraz początkujących siatkarzach, do których dyspozycji jest siatka z miejscem do gry.

Grill oraz ognisko

Nad jeziorem znajdą Państwo murowany grill oraz miejsce na ognisko (z rusztem), obok których znajdują się stoy z ławami do siedzenia. W pobliżu basenu jest do Państwa dyspozycji wiata wiata grillowa, z ławkami i ławami do siedzenia.

Atrakcje wodne

Nad jeziorem znajdą Państwo prywatny pomost, rowery wodne, łódki wiosłowe i kajaki. Korzystanie z nich jest darmowe dla Gości Siedliska.

Kącik zabawek i książek

Siedlisko oferuje dwa kąciki zabaw w Domu nad Jeziorem, w tym jeden jest dostępny dla wszystkich Gości, w których znajdują się książki, puzzle, układanki, gry planszowe, pluszaki, samochody oraz inne zabawki.

Bilard, piłkarzyki, ping pong, kącik zabaw

W Domu nad Jeziorem znajduje się sala bilardowa oraz sala z piłkarzykami, stołem do ping-ponga i kącikiem zabaw, które są dostępne dla wszystkich Gości Siedliska.

Internet – WIFI

Wewnątrz budynków oraz na zewnątrz mają Państwo dostęp do Internetu (bezpłatne WIFI).

Bezpłatny parking

Na terenie Siedliska udostępniamy bezpłatny parking dla wszystkich zmotoryzowanych.

Dodatkowe informacje

  • Zapewniamy gościom pościel oraz komplet 3 ręczników (w tym jeden basenowy) na osobę
  • Akceptujemy bony turystyczne
  • Oferujemy możliwość wykupienia wyżywienia
  • Udostępniamy łóżeczka turystyczne (ilość ograniczona, konieczność rezerwacji) oraz krzesełka do karmienia małych dzieci na stołówce (ilość ograniczona).
  • Prosimy o niepalenie w budynkach, zwłaszcza w pokojach
  • Akceptujemy małe zwierzęta po wcześniejszym potwierdzeniu telefonicznym